Forum graficzne GraFFik.biz Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
hosting
Autor Wiadomość
graphic 

Wysłany: 2007-03-12, 20:15   hosting

Siemka mam kilka spraw.

1. Czy hosting z webd (mini) wystarczy na wordpressa? Jeśli nie to jaki z webd.pl
2. Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy hosting na WP?
3. Czy ma ktoś może udostępnić mi miejsce na srv (na WP) na kilka dni? (w sobote prawdopodobnie będę już miał swój server, tylko doradźcie :-P )
-----------------------
Zabawę z grafik? dopiero zaczynam, więc przez najbliższe 2 miesi?ce skupiam się na tutorialach... "Tricks to życie, styl i ja..."
"Biegaj, skacz, lataj..."

Agressiva
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-12, 20:23   

[quote:1="graphic"]1. Czy hosting z webd (mini) wystarczy na wordpressa? Jeśli nie to jaki z webd.pl[/quote:1]
z tego co wiem to ktos tu miał problem z wordpressem na webd, oni tam bodajze mają swoją instalkę na serwerze i ona cieniutko dziala
[quote:2="graphic"]2. Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy hosting na WP?[/quote:2]
potwórze się, ale wg mnie najlepszy jest http://prh.pl dość spory , ładny transfer i nie musi być tylko pod wp
[quote:3]3. Czy ma ktoś może udostępnić mi miejsce na srv (na WP) na kilka dni?[/quote:3]
Zapytaj się mojego Maćka (palmiaka) Smog w końcu wygrał miejsce na serwerze, ale z niego nie skorzystał więc moze coś się znajdzie...

graphic 

Wysłany: 2007-03-13, 14:00   

[b:1]Agressiva[/b:1], a jak na www.prh.pl to jaki hosting brać? Bo z webd napewno nie wezmę, jeśli są jakieś problemy z WP (a poto właściwie ten hosting mi narazie potrzebny :-P ) Aha.. Jaki brać z prh, żebym jeszcze forum zmieścil (php by przemo)
-----------------------
Zabawę z grafik? dopiero zaczynam, więc przez najbliższe 2 miesi?ce skupiam się na tutorialach... "Tricks to życie, styl i ja..."
"Biegaj, skacz, lataj..."

marx
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-13, 15:35   

hmmm jak na wp to start, a dalej jak chcesz forum to zalezy jakie, na poczatek radze start a potem jak coś przesiadasz się na większy !

Odpowiedz do tematu